[VIDEO] Jak na láskyplnou komunikaci s partnerem

Muž a žena jsou v komunikaci jako dva mimozemšťané (každý ze své vlastní planety). Snadno se tak my lidé dostáváme do situace, kdy se s tím druhým (nejbližším člověkem) nedokážeme domluvit. Taky to znáte?

V rozhovoru nás zpovídal Michal Cílek a zjišťoval, jak na láskyplnou komunikaci ve vztahu, jak pomoci sám sobě, vztahu a snadněji mluvit s partnerem/partnerkou.

Michal během rozhovoru odhalil jednu zásadní věc, kterou přehlédnou páry daleko dřív, než jim vztah začne krachovat, o které je opravdu dobré vědět.

Pokud jste cholerik ve vztahu s introvertem resp. typem, který nic nesdílí a všechny pocity drží v sobě, nebo to máte ve vztahu naopak, přesto můžete jeden druhému natolik rozumět, že se vám společně podaří vyřešit jakákoliv situaci nebo konflikt a žít v láskyplném a naplněném partnerském vztahu.

Partnerská komunikace je klíč ke spokojenému a láskyplnému vztahu a úplně všichni se jí můžeme naučit.
>> (otevře se na nové záložce)“>Více o partnerské komunikaci bez hádek najdete zde>>>

Lucie a Radek
Lucie a Radek Chromí jsou zkušení terapeuti Metody RUŠ, lektoři živých i online kurzů, pomáhají jednotlivcům i párům na vztahových konzultacích, jsou šťastní manželé.

Učí a podporují páry, ženy, muže, jak tvořit dlouhodobý naplněný partnerský vztah plný vášně, potěšení, radosti a porozumění. Rádi pomůžou i vám.

Pokud potřebujete zlepšit komunikaci, více partnerovi rozumět, nebo toužíte místo hádek a nedorozumění, znovu cítit lásku a blízkost, připravili pro vás online kurz Partnerská komunikace bez hádek (pro jednotlivce).

S intimitou vám pomohou na workshopu pro páry, kde obnovíte jiskření a blízkost mezi vámi, naučíte se spolu hledat cesty k příjemnějšímu a častějšímu milování.

Na Lucii a Radka se obracejí ženy, muži i páry, kteří hledají řešení, jak zlepšit nebo zachránit vztah. Buď individuálně formou terapie, tak na párových nebo individuálních online konzultacích. Dostanete tak pohled dvou terapeutů, nestranných pozorovatelů, muže a ženy, i manželů. V čase, který vám bude vyhovovat.
Komentáře