Lucie Chromá

INDIVIDUÁLNÍ PARTNERSKÝ MENTORING

  • Potřebuješ akutně řešit svou situaci ve vztahu?
  • Potřebuješ ke kurzu navíc osobní konzultace a podporu od Lucie?
  • Hledáš způsob jak se domluvit s partnerem? Dřív, než se odstěhuje a on už má téměř sbaleno?

Individuální partnerský mentoring pro ženu je osobní služba, kdy spolu přes zoom konzultujeme týden po týdnu a řešíme problém, který máš.

 

Měníme dlouhodobou situaci a komunikaci, atmosféru u vás ve vztahu.

Jsem překvapená, jak rychle to funguje. Když změním způsob, jakým na manžela mluvím, hned mě víc poslouchá. Dřív jsem se jen nechala ovládat emocemi a divila se, že se mnou přestane mluvit.
JanaPraha
Mluvit spolu jinak se fakt dá naučit. Díky, Luci, za ukázání cesty, jak na to. Jsem tak ráda, že mezi námi s přítelem už není tolik napětí a povídáme si častěji a o více tématech než dříve.
MirkaOstrava

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Lucie Chromá

Jak to probíhá:

  • Individuální mentoring je balíček 5x 50 minut videokonzultací.
  • Online přes Zoom 1x za týden (popř.1x za 14 dní, dle dohody), konzultace trvá 50 minut. Následně pro tebe připravím audinahrávku s technikami pro dašlí týden.
  • Na prvním setkání spolu nastavíme záměr, milníky, seznámím se s tvým příběhem a pustíme se do změny krok po kroku.
  • K tomu dostaneš po každém zoomu nahrávku na WhatsAppu - v ní najdeš popsané techniky, psychickou podporu a klíčové informace z konkrétního mentoringového setkání).
  • Na další konzultaci vyhodnotíme a vyladíme další kroky.
  • Termín setkání je možné zrušit nejpozději 48 hodin, jinak propadá.

Během mentoringu tě ráda podpořím, aby sis stoupla do své síly,

našla ztracenou sebehodnotu, objevila svůj osobní způsob jak být spokojená žena v láskyplném vztahu.

INDIVIDUÁLNÍ MENTORING
5x 50 minut

V čase, který ti bude vyhovovat.
Garance naprosté diskrétnosti.

Je možné objednat pouze jako balíček
5 online konzultací
13 000 Kč

Možnost rozdělit na splátky
3x 4 500 Kč

Termíny mentoringu si vždy domluvíme individuálně, podle mých aktuálně volných kapacit.

POZOR: Mentoring a konzultace nejsou individuální psychoterapie, jedná se o osobní rozvoj. Nejsou vhodné pro osoby užívající psychofarmaka a jiné léky ovlivňující mozkovou činnost, nebo pro lidi s psychickými problémy. Klient příjímá plnou zodpovědnost za to, jak s informacemi naloží ve svém životě a v partnerském vztahu. Lucie nenese odpovědnost za to, jak partner reaguje, a jestli se rozhodne ve vztahu zůstat, nebo odejít.

Upozornění: Mentoringový balíček neobsahuje mou osobní podporu přes messenger, emaily, sos volání a sms, ani jiný kontakt v jiný čas, než v domluvený termín konzultace.

POZOR! Tato nabídka je omezena. 

Volná už jen 0 místa za tuto cenu

Kdo jsem?

Pracuji jako terapeutka a mentorka partnerských vztahů. Věnuji se 9 let individuálním terapiím a pomohla jsem přes 1000 klientů, 5 let se specializuji na partnerské vztahy, pracuji se ženami i s páry. Některé kurzy a přednášky vedeme společně s mým mužem Radkem (též terapeutem).

Jsem tu pro tebe, abych ti ukázala cestu, jak zlepšit vaši partnerskou komunikaci z tvé strany. Ale věnuji se i tématům vědomé partnerské intimity a ženské cykličnosti v partnerském životě. Jak vše začlenit do běžného života.

Na přednáškách, workshopech a v online kurzech vycházím nejen z terapeutické praxe, ale sdílím i naše zkušenosti manželů, partnerů a rodičů. My sami žijeme a používáme to, co tě v kurzu naučím. Díky tomu je náš vztah i po letech plný lásky, vášně a radosti.

Lucie Chromá

Provedu tě krok po kroku ke smysluplné komunikaci s partnerem

a k tvé osobní spokojenosti ve vztahu i v životě

Vaše zkušenosti:

Největší AHA moment pro mě byla Lucčina věta - když máš chuť se před partnerem uzavřít, zeptej se sebe samé, co bys pro sebe mohla udělat, abys zůstala otevřená? - Čekala jsem vždy totiž až to něco přijde z partnerovy strany a točila se tak v kolotoči nespokojenosti, že to nepřichází a uzavřenost se stupňovala. Cítím, že mi konzultace pomohla přijmout ve vztahu své vlastní pocity a nepřenášet je na partnera, zároveň ale mluvit o svých pocitech, být pravdivá.
Líbil se mi Lucky přímý, jasný a zároveň citlivý přístup.
Katka Matušková

Když jsme začaly spolupracovat s touto klientkou, jejich vztah s partnerem byl v mnohém na bodě mrazu. Vadily mu doteky a dával najevo averzi. Chodil domů extrémně pozdě z práce, večery byl nejradši na pivu. Nekomunikoval. Neměl zájem o ženu ani o vztah. Po několika týdnech mi klientka napsala, jaké sklízí plody své práci se mnou - na lepší komunikaci, na své sebehodnotě, na vztahu (i když partner o ničem nevěděl a nic řešit nechtěl).

S partnerem se to pohnulo. Ne že by to byl zázrak, ale už při příchodu si normálně jdu pro pusu, která je z jeho strany ale opětovaná - bez průpovídek a není to jen ta ve vzduchu 🙂 Můžu se ho i dotknout, aniž by se stáhl. A poprvé o víkendu jsem se rozhodla to risknout a ráno ho v posteli obejmout. Vím, že byl rozespalý, ale ani tak neucuknul či neutekl 😀
Klientka si přeje zůstat anonymní

Objednávka

Potřebujete pomoc?

Napište mi na lucie@partnerskesladeni.cz