To žena je tvůrkyní vztahu!

My ženy máme tu moc, vlastnosti a přirozenou touhu, aby náš partnerský vztah krásně fungoval. Neznamená to, že jsme to jen my ženy, kdo by měl na sobě a na vztahu pracovat, ale jsme to my, které cítíme a vnímáme, co partnerský vztah potřebuje

Jak? Přes své tělo.

  • Když je ve vašem vztahu málo intimity, blízkosti a důvěrností, vaše tělo se ozve. Poznáte to podle toho, že si chcete s partnerem popovídat, potřebuje se přitulit, cítit něhu a lásku, potřebujete víc času, než jste naladěná na s♡x a spojení.
  • Když dlouho neřešíte problémy, které mezi vámi a partnerem jsou, nejpozději v premenstruační fázi se vaše tělo ozve, spustí se emoce, abyste to už dál neodkládala, a s partnerem jste problém vyřešili.
  • Když sebe zanedbáváte proto, aby byl spokojený partner, děti, kolegové v práci nebo lidé kolem vás, vaše zásoba energie a radosti se vyčerpá. Potom postupně žena pociťujete na těle únavu, podrážděnost, časté virózy, bolesti v pánvi apod.
  • Když je vám při pohledu do zrcadla smutno, nebo cítíte vztek či odpor, když se vám nedaří své tělo uzdravit, otěhotnět, menstruovat s láskou, projít menopauzu s lehkostí. To je pak nemožné být pro svého partnera šťavnatou a krásnou ženou.

Stačí být propojená se svým tělem a naslouchat mu.

Naopak, když jste propojená se svým tělem, respektujete ho a vnímáte, pak je to váš největší rádce a kompas pro vztah s partnerem, i dětmi.

Každá žena má svůj kompas a průvodce pro spokojený partnerský vztah – své tělo.

Jenže kolik znáte žen, které se ve svém těle cítí skutečně hezky? Šťastně? Uvolněně? Kolik žen kolem vás umí naslouchat svému tělu a používat ho jako kompas pro spokojený život i partnerský vztah?

Odnaučily jsme se to už v dětství.

Pokud moc ne, nejste sama. Odmalička nás učili, abychom to co cítíme potlačily, abychom byly silné, hodné, poslušné a nevyčnívaly z řady. Hlavně abychom nebyly takové, jaké doopravdy jsme.
A tak jsme se naučily projevy těla potlačovat. Odpojily jsme se od prožívání a dnes automaticky ignorujeme signály těla, které jasně říkají co potřebujeme my i náš vztah. Ve finále to neudělá spokojenou ani nás, ani našeho partnera a děti.

Naučily jsme se být kritické k sobě, ke svému tělu i vzhledu, a to nám ke šťastnému partnerskému vztahu nepomáhá. Právě naopak. Často naše nespokojenost se sebou, naše sebekritika ničí partnerský vztah i milostný život.

POJĎTE TO ZMĚNIT!

  • Pojďte se zamilovat do svého vlastního těla.
  • Zbavte se kritického pohledu na sebe a konečně buďte sama sebou.
  • Mějte se ráda a užívejte si to, jaká jste.
  • Proměňte váš partnerský vztah skrze samu sebe a příběh svého těla.

Objevte úplně nový pohled na sebe, který provází láska ke svému tělu, užívejte si milování jako nikdy předtím, dívejte se do zrcadla s úsměvem, užívejte si pohledy partnera i jiných lidí.

Jednou pro vždy změňte svůj pohled na své tělo. 

Poslouží vám k tomu workshop pro ženy Příběh mého těla už 19.10.2019

Čeká vás hluboké – propojení se sebou, se svým lůnem, se svou malou holčičkou, čeká vás léčivá a podporující společnost žen, které řeší podobné problémy. Součástí bude i nádherný přechodový rituál Příběh mého těla, který změní jednou pro vždy váš pohled na ženské tělo.

Stačí jeden malý krok 

Přihlaste se zde: >>>

Pozor!
Pokud cítíte volání, pak neváhejte, vaše tělo to potřebuje.
Pokud cítíte rezistenci (např. „na tohle já bych nikdy nešla“, „ženské kolektivy mě děsí“, „nebudu nikomu říkat o mém těle“ apod.), nevzdávejte se. Jsou to reakce vašeho těla a signalizují, že toto téma je váš stín, který je třeba projít a posvítit si na něj, zpracovat si ho. Potom se vaše vnitřní žena probudí, a vy se konečně budete cítit krásně, žensky ve svém těle.

Těším se na nádherné a léčivé setkání žen a těším se osobně na vás. Prozkoumejte hned teď o čem léčivý ženský den je ZDE>>>

S láskou a úctou k ženskému tělu,
Lucie

P.S. Pokud chcete zjistit jak funguje opravdová ženská podpora a přijetí, přidejte se do skupiny Síla ženství – podpora.

Tagy:
Lucie a Radek
Lucie a Radek Chromí jsou zkušení terapeuti Metody RUŠ, lektoři živých i online kurzů, pomáhají jednotlivcům i párům na vztahových konzultacích, jsou šťastní manželé.

Učí a podporují páry, ženy, muže, jak tvořit dlouhodobý naplněný partnerský vztah plný vášně, potěšení, radosti a porozumění. Rádi pomůžou i vám.

Pokud potřebujete zlepšit komunikaci, více partnerovi rozumět, nebo toužíte místo hádek a nedorozumění, znovu cítit lásku a blízkost, připravili pro vás online kurz Partnerská komunikace bez hádek (pro jednotlivce).

S intimitou vám pomohou na workshopu pro páry, kde obnovíte jiskření a blízkost mezi vámi, naučíte se spolu hledat cesty k příjemnějšímu a častějšímu milování.

Na Lucii a Radka se obracejí ženy, muži i páry, kteří hledají řešení, jak zlepšit nebo zachránit vztah. Buď individuálně formou terapie, tak na párových nebo individuálních online konzultacích. Dostanete tak pohled dvou terapeutů, nestranných pozorovatelů, muže a ženy, i manželů. V čase, který vám bude vyhovovat.
Komentáře